Pracuj u nas

Aktualne oferty pracy

Zadania pracownika:

  • konfiguracja routerów i przełączników L2, L3
  • instalacja i diagnostyka stanowisk użytkowników na systemach Windows
  • obsługa i wdrażanie aplikacji MS Office 365
  • diagnostyka i naprawa sprzętu komputerowego
  • budowa sieci strukturalnych i spawanie światłowodów
  • wsparcie i doradztwo dla klientów instytucjonalnych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • wysoka kultura osobista, nieposzlakowana opinia
  • znajomość systemów Linux oraz Windows Server
  • praktyczna znajomość systemów serwerowych: AD, bazy danych SQL, wirtualizacja
  • znajomość urządzeń Mikrotik, Fortinet, Alcatel, Cisco
  • znajomość działania i budowy sieci komputerowych, okablowania strukturalnego, sprzętu komputerowego oraz sieciowego
  • znajomość funkcjonowania i budowy sieci WiFi
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji i chęć rozwoju
  • Dyspozycyjność, samodzielność oraz zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B – obowiązkowe

Oferty zawierające cv oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres: praca@fonet.com.pl Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883).”

W związku z rosnącymi potrzebami w zakresie obsługi naszych klientów, poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. utrzymania sieci. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie sieci teletechnicznej oraz uruchamianie nowych usług.

Zadania:

  • Utrzymanie sieci telekomunikacyjnej
  • Wykonywanie instalacji teletechnicznych, komputerowych, CCTV
  • Konfiguracja usług telefonii VoIP, telefoni TDM oraz merytorycznie wsparcie klienta
  • Obsługa systemów telekomunikacyjnych – central, bramek, telefonów, itp.
  • Obsługa i konfiguracja podstawowych usług routingu
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Wykształcenie średnie techniczne z dziedziny: telekomunikacja, informatyka, elektronika
  • Podstawowa znajomość działania i budowy sieci komputerowych, okablowania strukturalnego, sprzętu komputerowego oraz sieciowego
  • Podstawowa znajomość usług telefonicznych

Zapewniamy:

  • Ciekawe wyzwania zawodowe i obcowanie z najnowszymi technologiami
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji