Usługi IT dla Twojej firmy

Oferujemy Państwu swoje usługi z zakresu telekomunikacji i informatyki. Staramy się wykorzystywać potencjał tych dwóch dziedzin służąc Państwu radą i swoim doświadczeniem.

Wdrażamy rozwiązania telekomunikacyjne dostosowane do indywidualnych wymagań klientów. W naszej ofercie są proste rozwiązania dla małych firm po modularne systemy telekomunikacyjne.

Oferujemy i wdrażamy urządzenia aktywne sieci komputerowych: przełączniki zarządzalne, punkty dostępowe wi-fi i routery. Świadczymy wsparcie w zakresie sprzedaży i serwisu urządzeń komputerowych, tworzenia oraz wdrażania aplikacji serwerowych, projektowanie i budowę sieci komputerowych.

Współpracujemy z czołowymi producentami sprzętu Alcatel&Lucent, HPE, Lenovo, Mikrotik, Slican, Cisco

Administracja sieci IT

Cyberbezpieczeństwo

Backup

Outsourcing IT

Sprzęt IT

Infrastruktura sieciowa

Backup

VPN

DMS

Oprogramowanie dla firm

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Fonet. Dedykowany Administrator IT sprawnie zajmuje się siecią firmową w naszej firmie, dzięki czemu nie muszę martwić się o to, że coś nie będzie działać.
Kamil
Właściciel firmy

Narzędzie do zdalnej administracji TeamViewer

Kontakt

Wyślij zapytanie

    Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Adam Dybała Fonet Systemy Teleinformatyczne z siedzibą w Rybniku, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celach marketingowych.